Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 16

Varunr: 1 433 518

Klockor

Ulysse Nardin

ULYSSE NARDIN, Marine Diver (200 M), Chronometer, "Black Ocean", Cal UN026 (ETA 2892A2), Verk nr. 080208, Boett nr. 263-38, herrur, 43 mm, svart PVD, automatisk, safirglas (repor), liten sekundvisare, datum, gångreservsindikator, glasbaksida, gummiband, viklås (titan), ca 2010, box, ytterkartong, Limiterad och numrerad (0622/1846).

33 500 kr

Klubbad till budgivare: 8259

Valuta