1321 - 1340 av 1 350
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Halskedja Venezia 14K 40,5cm 2,6g

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,3g med små diamanter och röd sten

Utrop: 600 kr

Hänge 14K 1,3g vitguld med små diamanter

Utrop: 350 kr

Armring 18K 19,5cm brv 17,5g, öppningsbar, tvåfärgad med gummidetalj

Utrop: 4 800 kr

Ring 21K 17¼ 4,0g med stenar, defekt skena

Utrop: 1 400 kr

Halskedja Pansar 18K 46,5cm 10,0g

Utrop: 3 300 kr

Hänge hjärta 18K 2,0g

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 3,2g, defekt innehåller stenar och gravyr

Utrop: 1 000 kr

Klackring 14K Ø16¼ 2,1g med liten sten

Utrop: 500 kr

Ring 18K Ø21½ 7,0g tvåfärgad

Utrop: 3 300 kr

Ringar 2st 18K 9,6g, graverade

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K 2,5g defekt innehåller pärla och stenar

Utrop: 700 kr

Halskedja Figaro 18K 42cm 3,9g

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K Ø15¾ 3,4g, vitguld med 3xca0,04ct brun ton

Utrop: 800 kr

Ring 21K 3,7g skev med stor sten

Utrop: 1 200 kr

Armring 18K Ø 5,1cm 3,2g, barnstorlek, skev

Utrop: 1 000 kr

Ring signerad Wiwen Nilsson 18K Ø16½ 5,2g med stenar, små skador på stenar

3 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Armringar 2st 18K Ø5,1cm 6,6g, skeva

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Venezia 18K 41cm 6,0g, defekt

Utrop: 1 800 kr

Hänge hjärta 18K 1,6g med 16 små diamanter åttakantslipade

600 kr

Utrop: 750 kr