1 - 20 av 20

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Hermes, Sandaler ett par, stl: 41, i tygpåse

Palmgrens smyckesskrin, brunt skinn, 28x19cm H: 11cm, i tre sektioner

Kopparstick, 12st planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, 1800-tal, glaset sprucket på en

Skrivbordschatull, J.Raw & Sons London No.28, 45x25x14cm, diverse skador, behov av renovering, med tillhörande nyckel

275 kr

Utrop: 600 kr

Cyckelhjul, 2st, Reynolds Vigand, kolfiberhjul 28", utan däck. Ej med på visning.

Väska, DKNY, Shopper, nr.2503, läder, 33x13x24cm, med axelrem

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC958S, med putsduk och kvitto från NK Details, i ask

700 kr

Utrop: 850 kr

Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC956S 05J, med putsduk och kvitto från Sunstore, i ask

650 kr

Utrop: 750 kr

Plånbok, Svenskt Tenn, Under Ekvatorn, textil designat av Josef Frank, 18x11cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Plånbok, Michael Kors, Mercer, modellnr.32F6GM9E3L, läder, med avtagbar handledsrem, 17,5x10x2,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Kuvertväska, Christian Dior, monogram, mörkblått läder, detaljer och axelrem i metall, slitage, skadat lås, 26x20cm

Utrop: 1 100 kr

Väska, Fratelli Rossetti, clutchmodell, skinn, fläckar och slitage, 39x22cm

Utrop: 250 kr

Skulptur/Ljuslykta "Ljusdyrkare" Signerad Rolf De Val. Höjd:13cm bronspatinerad metall, signerad och numrerad 55, daterad 8.3.89

150 kr

Utrop: 250 kr

Väska Michael Kors Hamilton Large svart Saffiano läder modell 30F4GHMS7T med gulddetaljer samt dustbag

1 200 kr

Utrop: 950 kr

Mortel, mässing, nr. 5, stötskador, höjd: 10cm

Utrop: 50 kr

Mortel, mässing, nr. 6, stötskador, höjd: 11cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mortel, mässing, stötskador, höjd: 10cm med 2 stötar

25 kr

Utrop: 50 kr

Mortel, 2st höjd 10,5 (skadad) resp 3,5cm

Utrop: 50 kr

Förbränningstoalett Cinderrella Comfort ny, komplett i kartong inköpt 20170605 kvitto kopia medföljer snr cf04e5-1712405232 nypris 38995kr . Ej med på visning.

26 500 kr

Utrop: 10 000 kr