Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018
Palmgrens smyckesskrin, brunt skinn, 28x19cm H: 11cm, i tre sektioner
Visa varaÖvrigt Övrigt
Kopparstick, 12st planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, 1800-tal, glaset sprucket på en
Visa varaÖvrigt Övrigt
Skrivbordschatull, J.Raw & Sons London No.28, 45x25x14cm, diverse skador, behov av renovering, med tillhörande nyckel
Cyckelhjul, 2st, Reynolds Vigand, kolfiberhjul 28", utan däck. Ej med på visning.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC958S, med putsduk och kvitto från NK Details, i ask
Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC956S 05J, med putsduk och kvitto från Sunstore, i ask
Plånbok, Michael Kors, Mercer, modellnr.32F6GM9E3L, läder, med avtagbar handledsrem, 17,5x10x2,5cm
Kuvertväska, Christian Dior, monogram, mörkblått läder, detaljer och axelrem i metall, slitage, skadat lås, 26x20cm
Skulptur/Ljuslykta "Ljusdyrkare" Signerad Rolf De Val. Höjd:13cm bronspatinerad metall, signerad och numrerad 55, daterad 8.3.89
Väska Michael Kors Hamilton Large svart Saffiano läder modell 30F4GHMS7T med gulddetaljer samt dustbag