1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Elgitarr, Vintage V100, snr. 40005433, saknar plektrumskydd, i hårt Taylorfodral

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektprocessor, Boss ME-70, snr. EZ38331, saknar strömadapter. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Dean Vendetta, Made in China, med axelband i mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

USB Ljudkort M-Audio, M-Track 2X2M, C-Series, Snr: (21)A31607188707899, med kablage och manual

275 kr

Utrop: 400 kr

Elgitarr, Squier by Fender, Telecaster custom, Serienr: ICS09113620, made in indonesia, repig, något böjd hals, i hårt fodral (ej original)

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Fender Select Telecaster, snr.US12191027, tillverkad i USA, stötskador, lackskador, i mjukt fodral

8 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel, Campanella, bruksskick, i hårt fodral. Ej med på visning.

Basgitarr Epiphone EB-0 Cherry Srn: 13022306144 med en förstärkar kabel i mjukt fodral

850 kr

Utrop: 650 kr