Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018
Klubbad för
Elgitarr, Vintage V100, snr. 40005433, saknar plektrumskydd, i hårt Taylorfodral
Musikinstrument Övrigt
Effektprocessor, Boss ME-70, snr. EZ38331, saknar strömadapter. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
USB Ljudkort M-Audio, M-Track 2X2M, C-Series, Snr: (21)A31607188707899, med kablage och manual
Elgitarr, Squier by Fender, Telecaster custom, Serienr: ICS09113620, made in indonesia, repig, något böjd hals, i hårt fodral (ej original)
Elgitarr, Fender Select Telecaster, snr.US12191027, tillverkad i USA, stötskador, lackskador, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Dragspel, Campanella, bruksskick, i hårt fodral. Ej med på visning.