741 - 760 av 763
1...373839 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Örhängen 2 par Silver 3,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, två par med sten Silver Brv 1,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, två par med sten Silver Brv 2,1g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par Silver 2,8g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hängen 3st varav ena med sten Silver Brv 1,8g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver med sten (udda defekta örhängen/hängen) Brv 6,9g

Utrop: 50 kr

Mortel, mässing, nr. 5, stötskador, höjd: 10cm

Utrop: 50 kr

Mortel, mässing, nr. 6, stötskador, höjd: 11cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mortel, mässing, stötskador, höjd: 10cm med 2 stötar

25 kr

Utrop: 50 kr

Mortel, 2st höjd 10,5 (skadad) resp 3,5cm

Utrop: 50 kr

Armband Bismarck 18K 18cm slitet 10,2g

Utrop: 3 100 kr

Parti guld 18K , udda örhänge samt defekt hänge 1,1g

Utrop: 325 kr

Hänge/brosch med sten, defekt saknar nål. Halsband Pansar 42-47cm Brv 39,1g

175 kr

Utrop: 100 kr

Armband 18K med pärlor samt berlock ca 20,5cm Brv 19,7g

Utrop: 4 300 kr

Halsband tvåfärgat 18K 45cm 5,7g

Utrop: 2 000 kr

Halsband manglad Pansar S925 50cm 10,6g

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti Silver ca S400 stel armring samt hänge 23g

100 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S7 Edge 32Gb repor i glaset, i kartong utan laddare, imei: 3588090712708

2 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Surfplatta Apple Ipad 4Gen 16Gb med fodral och laddare snr DMPMWM2JF182

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Laptop Asus X541y Ny i kartong med laddare snr 151117031006211-1.1 win 10 256 Gb SSD core i36006U 8 Gb RAM

Utrop: 2 400 kr