1841 - 1860 av 1 877
1...929394 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018

Klubbad för

1 Armband 16cm med en berlock 23K 15,2g

Utrop: 5 700 kr

Parti guld 18K skador och gravyr finns 61,0g

Utrop: 18 600 kr

1 Halscollier 18K 42,5cm skador finns 7,5g

Utrop: 2 300 kr

1 Kedja Pansar 18K 48,5cm 23,5g

Utrop: 9 300 kr

1 Halskedja 18K Pansar 50cm ihålig 6,3g

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 3xca0,03ct graverad Ø17 14,1g

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K tvåfärgad med gravyr 6,3g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 21K Skador finns 10,9g

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K skador och gravyr finns 5,3g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K skador och gravyr finns 7,6g

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K diamanter 12xca0,01ct Ø16¼ 8,0g

Utrop: 4 000 kr

Halskedja 18K tvåfärgad 43,5cm 4,1g

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K med stenar 2,5g

850 kr

Utrop: 900 kr

Armband 18K X-länk trasigt 6,9g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja 18K Venezia 40,5cm 2,8g

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K med gravyr 3,7g

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K med blå sten 0,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K med blå sten Ø16¼ 1,0g

Utrop: 450 kr

Damur 18K Certina 13682-1354 går ej med oädelt band

800 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Eterna

Herrur Eterna 18K Quartz graverad och repor på glaset går ej med läderband

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr