921 - 940 av 969
1...46474849 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018

Klubbad för

Ring 18K brv 7,0g Ø20¾ tvåfärgad med mabepärla ca Ø20mm och diamanter 3xca0,03ct (små skador), sliten

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband Bismarck 18K 7,0g 18,5cm

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Ärtlänk 18K 13,0g 137cm med slitet kistlås, gravyr

Utrop: 4 000 kr

Parti guld 18K brv 4,4g skevt

Utrop: 1 400 kr

Armring 18K 11,6g defekt, detalj i okänd metall

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K brv 4,9g Ø16½ med sten

Utrop: 1 800 kr

Pokal S800 238,0g H: 12cm, med pärlbård, graverad, lätt ärgad

Utrop: 1 000 kr

Pärlcollier doserad med lås S925 brv 22,2g 45cm, odlade pärlor (synlig slitage), små markasiter i låset

Utrop: 200 kr

Örhängen 1 par S925 4,4g L: 4,0cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen 1 par S925 3,4g med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge Kors S925 1,7g med bucklig ögla

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Teatermask S925 1,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,5g med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 17,6g 18cm, liten skada vid lås

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband S835 9,5g 19cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband med stavar S830 14,5g 19cm, slitet lås

325 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja med hänge Efva Attling "Crazy Hearts" S925 7,5g 43cm, aning skev länk, med originalask

Utrop: 600 kr

Halskedja med hänge Ole Lynggaard "Sweet Drops" S925 6,3g 67cm, länken är i oxiderat sterlingsliver, med tygpåse och originalask

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Skål på fot S830 363,4g, H: 12,0cm, Ø 22,0cm, ärgad och graverad

Utrop: 1 400 kr

Ljusstakar tvåarmade 1 par S835, MEMA, brv 481,5g, H: 10,0cm, fylld botten, lätt ärgade

800 kr

Utrop: 950 kr