Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 142

Varunr: 1 454 984

Smycken

Örhängen

EFVA ATTLING, örhängen, Little thin & Stars Earrings, 18K guld, 17 briljantslipade diamanter 0,17 ctv, TW/SI, stift, höjd 1,2 cm, vikt 2,8 g, båda stämplade och signerade.