Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 juni 2018
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac GM, H, orange emalj, gulmetall, diameter 5,5cm, smyckespåse, originalask,
ARMRING, HERMÈS, Caleche, vit emalj, gulmetall, diameter 6cm, smyckespåse, originalask,
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, GM, kornblå emalj, gulmetall diamater, 6cm, smyckespåse, originalask,
ARMBAND, HERMÈS, Hapi Double, vändbar, rosa/rött läder, spänne i gulmetall, längd 37 cm.
Visa varaSmycken Armband
ARMBAND, HERMÈS, Rivale, vitt läder, rosé metall, längd 17cm, smyckespåse, originalask.
COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.
ÖRHÄNGEN, SORU, förgyllt sterling silver pärlor, Swarovski kristaller, stift, smyckespåse, ask,