1 - 14 av 14

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 juni 2018

Klubbad för

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac GM, H, orange emalj, gulmetall, diameter 5,5cm, smyckespåse, originalask,

3 500 kr

Utrop: 2 200 kr

ARMRING, HERMÈS, Caleche, vit emalj, gulmetall, diameter 6cm, smyckespåse, originalask,

2 500 kr

Utrop: 1 600 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic H, GM, kornblå emalj, gulmetall diamater, 6cm, smyckespåse, originalask,

4 100 kr

Utrop: 2 200 kr

ARMBAND, HERMÈS, Hapi Double, vändbar, rosa/rött läder, spänne i gulmetall, längd 37 cm.

ARMBAND, HERMÈS, Rivale, vitt läder, rosé metall, längd 17cm, smyckespåse, originalask.

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

ARMBAND, MULBERRY, ljusbrunt läder, nitar i gulmetall, längd 36cm, smyckespåse.

700 kr

Utrop: 550 kr

COLLIER, SOPHIE BY SOPHIE, förgyllt silver, 925, längd 40-45cm, smyckespåse.

Utrop: 350 kr

COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.

800 kr

Utrop: 550 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, "CC", gulmetall, strass, märkt A13 C, stift, originalask,

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

COLLIER, TI SENTO, sterling silver, imitationspärlor, längd 90cm.

500 kr

Utrop: 75 kr

ARMBAND, VALENTINO, Rockstud, svart läder, nitar i gulmetall, längd 18cm.

550 kr

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, OSCAR DE LA RENTA, gröna pärlor, strass, 13cm, clips.

850 kr

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, SORU, förgyllt sterling silver pärlor, Swarovski kristaller, stift, smyckespåse, ask,

425 kr

Utrop: 450 kr

ARMBAND, VALENTINO, Garavani, grålila läder, nitar i gulmetall längd 36cm, dustbag

1 300 kr

Utrop: 700 kr