101 - 120 av 247
1...567...13 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 juni 2018

Klubbad för

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, VERSACE, Mod. 4261, 5087/87, 58 16, svart och vita bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, HERMÈS, Dogon Recto Verso, orange läder, 20x11cm, 8st kontokortsfack, sedel originalask, kvitto från 2015.

8 000 kr

Utrop: 8 500 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

RYGGSÄCK, MICHAEL KORS, laxrosa läder, detaljer i gulmetall, 26x31x12cm, dustbag, slitage,

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, YSL, svart läder, detaljer i gulmetall, 10x8cm, 4st kontokortsfack, mynt, originalask, visst slitage,

850 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, AQUAZZURA, vitt flätat läder, stl 38, kilklack 9cm, skopåse.

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, GUISEPPE ZANOTTI, vitt läder, stl 38, skopåse

425 kr

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, PRADA, beige saffianoläder, detaljer i gulmetall, 30x22x15cm, avtagbar axelrem, dustbag,

Återropad

Utrop: 4 200 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cliquetis, Julia Abadie, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, guld, några fläckar.

850 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mahina XL, svart läder, med perforerat monogram, 40x35x20cm, dustbag.

6 000 kr

Utrop: 6 500 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, BURBERRY, mörkbrunt läder, detaljer i gulmetall, 32x34x12cm, dustbag, visst slitage.

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, CHANEL, L6930707, vita glas, bågr i vitmetall, etui.

425 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Basuch & Lomb, USA, brun abågar, mörkgröna glas, etui.

1 000 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, CHANEL, 5088-B, c.502/13, bruna bågar, bruna glas, etyui.

750 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, EMPORIO ARMANI, vintage, bruna bågar, bruna glas, etui.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 08O, 57 17. bruna bågar bruna glas, etui, ytterkartong,

1 000 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, VERSACE, vintage, lite repor, svarta glas, bågar i gulmetall,

425 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, PROENZA SCHOULER, PS1 Pochette, neon gul läder, detaljer i gulmetall, 28x14x6cm, dustbag.

Återropad

Utrop: 2 000 kr

Visa vara

Smycken Collier

COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.

800 kr

Utrop: 550 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CERRUTI, svart läder, vitt perforerat läder, 34x25x11cm.

Återropad

Utrop: 1 500 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, beige tyg med monogram, stl 37½, klack 11cm,

Återropad

Utrop: 800 kr

Visa vara

Om auktionen