1481 - 1500 av 1 560
1...747576...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018

Klubbad för

Armband X-länk 18K 9,3g med 4 berlocker, skadat

Utrop: 2 900 kr

Damur Certina 18K med läderarmband, graverad, uret fungerar ej

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Damur Certina 14K SN 827328365 med oädelt flexiband, med box, repigt glas

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 4,4g Ø17¾ med diamanter 68xca0,005ct, 1 diamant saknas

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 2,3g med Came, defekt

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 1,6g med sten

Utrop: 750 kr

Halskedja 18K 6,9g 49,0cm skadat

Ring 18K 9,4g skadad

Ring 18K 3,5g Ø17½ tvåfärgad, repor finns

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 7,0g skador finns

Armringar 2st 18K 11,3g Ø6,5cm skador finns

Armring 18K 9,4g Ø5,8cm skador finns

Armring 18K 9,5g Ø5,8cm skador finns

Damur Certina 18K brv 28,4g med oädel länk, uret fungerar ej, skador på baksidan av uret

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,7g Ø17

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 2,5g ögla defekt

Utrop: 800 kr

Hänge Krucifix 18K 5,6g ihåligt

Utrop: 1 800 kr

Örhänge 1st 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Örhängen 1par 18K 2,6g oädla låsstopp

Utrop: 850 kr