41 - 59 av 59
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018

Klubbad för

Bordsgaffel S830 48,8g 196mm, modell: Rosenholm

150 kr

Utrop: 200 kr

Bordskniv S830 68,1g 200mm, modell: Rosenholm

Utrop: 100 kr

Syltsked S830 23,8g 140mm, modell: Rosenholm

200 kr

Utrop: 100 kr

Dessertgaffel S830 20,2g 138mm, modell: Rosenholm

75 kr

Utrop: 100 kr

Såsslev S830 49,2g, graverad

Utrop: 200 kr

Knivar 2st S830 114,7g 200mm, modell: Rosenholm, repiga

Utrop: 200 kr

Matsked S830 73,7g 224mm, modell: Svensk Spetsig

Utrop: 275 kr

Bordssked S830 39,8g 182mm, modell: Rosenholm, repig

Utrop: 150 kr

Dessertskedar 2st S830 49,4g 152mm, modell: Rosenholm, repiga

250 kr

Utrop: 200 kr

Fiskknivar 2st S830 81,7g 207mm, modell: Rosenholm, repiga

425 kr

Utrop: 300 kr

Sked S830 37,7g 170mm, med motiv

125 kr

Utrop: 150 kr

Tårtspade S830 61,6g 250mm, repig

Utrop: 250 kr

Matsked S830 56,6g 200mm, modell: Rosenholm, repig

175 kr

Utrop: 225 kr

Ljusstakar 1 par S830 416,4g, Tore Eldh, Ceson, höjd: 18cm, gipsfyllda bottnar, slitage på manschetterna, repiga med små bucklor

Kaffesked S830 15,9g, modell: Olga, i ask

Kaffeskedar 2st S830 31,5g 122mm, modell: Olga

Dessertskedar 3st S830 75,8g 152mm, modell: Rosenholm, repiga

425 kr

Utrop: 300 kr

Kaffesked 1st S830 16g 120mm, modell: Rosenholm, graverad

Utrop: 75 kr