Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 4 008

Varunr: 1 470 627

Konst

Måleri

Målning, akvarell på papper, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), signerad PMP, gulnat papper, 34x46cm, i ram

2 400 kr

Återropad av säljaren

Valuta