Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6 084

Varunr: 1 471 051

Konst

Måleri

Målning på papper fastlimmat på träskiva, osignerad, Ivan Agueli (1869-1917), med förgylld träram 32x27cm