941 - 955 av 955
1...464748 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2018

Klubbad för

Armbandsur Dyrberg Kern Satinelle, stål, quartz, dag/datum, Ø30mm, strass, tvåfärgad länk ca 16,0cm, bruksanvänd

450 kr

Utrop: 350 kr

Armbandsur Omega Stingray, stål, automat, Ø44mm, datum, läderarmband, små repor på glas, bruksslitage

3 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Armbandsur Tissot Powermatic 80, ref. T035207B, stål, automat, 32mm, datum, stållänk med viklås, skelettboett, nyskick

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Figurin Räv Lisa Larsson, 12,5 x 6,0cm, saknar klisterlapp

300 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Pojke med boskap, Tengra, made in Spain, porslin, H: 25,0cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Fiskare, GDR, nr. 10020, porslin, H: 25,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Flicka med hatt, Tengra, made in Spain Valencia, porslin, H: 23,0cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Högtalare Audio Pro, Sound of Scandinavia, modell: Addon T10, 80W, orange, mått: 320 x 165 x 180mm, handtag i läder, med strömsladd och fjärrkontroll. ej på visning

1 000 kr

Utrop: 450 kr

Tavla, "Dam i snäcka" signerad: Max Walter Svanberg, kolorerat tryck, inramad med blå passpartou, mått: 62,0 x 74,5cm (inkl. ram), bildmått: 49,5 x 39,0cm, skador på ram

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare/Högtalare Marshall Stanmore, snr: 141201267, svart, mått: 34,5 x 19,5 x 18,5cm, kablage, bruksanvänd

700 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare/Högtalare Marshall Stanmore, snr: 140903928, crèmefärgad, mått: 34,5 x 19,5 x 18,5 cm, kablage, bruksanvänd

850 kr

Utrop: 800 kr

Systemkamera Canon EOS 700D, med objektiv Canon EFS 18-55mm snr: 040204118214, med batteri och laddare, minneskort, strömsladd, användarhandbok, kameraväska

2 000 kr

Utrop: 700 kr

iPhone 7 A1778, Jet Black, 128GB, modell: MN962QN/A, IMEI: 353805086403727, med USB-sladd (sliten) och kartong, ej originaladapter, tömd efter tidigare användare, bruksanvänd, naggad och repig, spricka i kameraglaset påverkar ej bilden, glappar vid laddni

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

iPad Pro A1709 Space Grey 64GB, modell: MQEY2KN/A, IMEI: 355820080907811, laddare, kartong, tömd efter tidigare användare

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Basgitarr Wodoo, 6-strängad, svart transparent lackering med grön baksida, i mjukt fodral (trasig dragkedja)

2 100 kr

Utrop: 650 kr