181 - 192 av 192
1...8910 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 oktober 2018

Klubbad för

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, GUCCI, sterling silver, 21,4g.

425 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, PRADA, vitmetall, nylonband.

200 kr

Utrop: 125 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, BALENCIAGA, 100% siden, silver, bredd 5,5cm.

450 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, LANVIN, 100% bomull, beige, bredd 6cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Kläder Skor

KÄNGOR, PRADA, ST. Dollaro, svart skinn snörning, stl 41, skopåse kartong

950 kr

Utrop: 900 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, Krone, 1890, Norge, kvalité ca 1?, diameter 25 mm, vikt 7,2 g.

200 kr

Utrop: 175 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 1/6 Riksdaler, 1807, Gustaf IV Adolf, kvalité ca 1, diameter 26 mm, repor, kantskada, vikt 6,2 g.

300 kr

Utrop: 175 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, koppar, 2 Öre SM, 1762, Adolf Fredrik, kvalité ca 1, diameter 33 mm, vikt 28,8 g.

Utrop: 175 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 1 Riksdaler, 1777, Gustav III, kvalité ca 1, diameter 41 mm, vikt 29,2 g.

850 kr

Utrop: 550 kr

Mynt Svenska mynt

ÅRSSET, nickel, 4 mynt, 1987 EP, exportset, förpackning från Wallins Mynthandel.

Utrop: 450 kr

Mynt Utländska mynt

3 MYNT, silver, Sixpence 15?? (Elizabeth I) ca 1?/2, Twopence 1707 ca 1? borrad, Sixpence 1824 ca 1/1? överstämplad W & P, England, total vikt 6,0 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

POCHETTE, VERSACE, 100% siden, 44x44, svart, grå, gul, guld.