1181 - 1200 av 1 209
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2018

Klubbad för

Armband Kejsarlänk 18K 22,5cm 63,6g

Utrop: 26 000 kr

Halskedja 23K 50cm 15,2g

Utrop: 5 700 kr

Collier 23K 41,5cm 7,6g

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Halskedja 23K 41cm 7,5g, små skador

Utrop: 2 800 kr

Halskedja 23K 44cm 3,8g

Utrop: 1 500 kr

Armband 23K 16,5cm 15,2g

4 800 kr

Utrop: 5 700 kr

Armband med berlocker 23K 15,5cm 7,6g, små skador

Utrop: 2 800 kr

Armband 23K 17cm 15,2g

4 700 kr

Utrop: 5 700 kr

Armband med berlock 23K 16cm 30,3g

Utrop: 11 400 kr

Hänge Fiol 23K 2,2g

700 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja Kejsarlänk med integrerat hänge Kors med diamanter 40xca0,03ct prinsesslipade, 119xca0,02ct baguetteslipade, vitguld 18K 346,9g 67,5cm, saknas en baguetteslipad diamant

Utrop: 106 000 kr

Klockor Eterna

Eterna Matic 2000 Centenaire, herrur, automat, plastglas, double, datum, snr 5385357 med flexiarmband, små repor på glaset, skavd krona

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Gafflar 5st modell Olga 2 st 183mm, 3st 178mm S830 219,2g

Utrop: 850 kr

Skedar 3st modell Olga 181mm S830 149,8g

Utrop: 600 kr

Gafflar 3st 215-217mm S830 192,1g, Danskt silver, tre torn, 2 st med monogram

Utrop: 750 kr

Knivar 5st modell Olga 4 st 220mm 1st 210mm S830 brv 386,1g

650 kr

Utrop: 800 kr

Skedar 3st, varav en dopsked graverad 147mm, 113mm, 124mm S830 60,3g

Utrop: 250 kr

Armband X-länk S925 21,5cm 110,3g, saknas en låsåtta

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge S925 2,5g

Utrop: 75 kr

Halskedja Bismarck doserad S925 43,5cm 15,8g

200 kr

Utrop: 250 kr