1081 - 1096 av 1 096
1...535455 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018

Klubbad för

Halskedja 18K 3,5g skadad länk

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld 18K brv 9,3g, med syntetiska stenar/moissanite, defekt

3 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti Guld 18K brv 6,1g, med stenar, defekt

Utrop: 1 600 kr

Ringar 2st 18K brv 4,5g, med stenar, skevt

Utrop: 1 200 kr

Ringar 2st 18K brv 7,2g graverade/slitna

Utrop: 2 200 kr

Armring S835 81,5g Ø6,0cm, bredd: 2,6cm, dekorerad med stjärntecken, öppningsbar (trögt lås), sliten

550 kr

Utrop: 300 kr

Matskedar 2 delar S830 brv 141,6g, 115mm, graverade, danska silverstämplar

Utrop: 550 kr

Matskedar 2 delar S830 brv 85,1g, 209mm, modell: Tornedal COP, graverade

275 kr

Utrop: 350 kr

Serveringssked S830 27,8g 176mm, stämplad: H.P Henriksen Scandinavian

75 kr

Utrop: 100 kr

Armbandsur Omega Seamaster De Ville, guldpläterad, stål, manuell, Ø34mm, plastglas (repigt/naggad), brunt läderarmband (ej original), ett svart läderarmband med doublespänne (original) tillkommer, slitet och skadat

2 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Armbandsur Tissot 1853, 18K, quartz, datum, Ø34mm, safirglas, nr: H674330, svart läderarmband med doublépänne, kraftigt repig bakboett, med etui

3 200 kr

Utrop: 3 100 kr

Digitalkamera Nikon D7000, snr: 6238900, med objektiv Nikon DX 18-200mm Ø72, snr:42365219, med axelrem, kablage samt kameraväska, bruksanvänd

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Skulptur Kosta Boda Make Up Nagellack, rosa, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H: 19,0cm

Skulptur Kosta Boda Make Up Nagellack, gul/orange, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H: 19,0cm

Skulptur Kosta Boda Make Up Läppstift, lila, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H: 20,5cm

Skulptur Kosta Boda Make Up Läppstift, gul/orange, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H: 20,5cm