1241 - 1260 av 1 261
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 december 2018

Klubbad för

Parti Silver graverat defekt s830 brV 619,7g

Utrop: 2 200 kr

Bricka Scandia guld 40x26,5 cm i kartong, grädd och sockerskål nysilver samt 4 förgylda punchbägare

300 kr

Utrop: 150 kr

Halsband Rävsvans 18K, litet brott finns på kedjan 42cm 7,9g

Utrop: 2 500 kr

Hänge 18K tro, hopp och kärlek 0,8g

Utrop: 400 kr

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål Konung Carl XVI Gustaf och drottning Silvia År 1976 Kungariket Sverige, S925 27

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål S925 nominellt värde 200 kronor, Kung Carl XVI Gustaf, Kronprinsessan Victoria i etui 27,1g

150 kr

Utrop: 125 kr

Brosch 18K 2,7g

Utrop: 1 000 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 24K John F. Kennedy $25, 1,2g i etui med garantibevis

450 kr

Utrop: 500 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 21K i etui 1,8g

Utrop: 650 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 21K Oscar den II 10-Kronor 4,5g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 21K WM 74 Fifa 1974 i etui 3g

Utrop: 1 100 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 21K Buckingham palace i etui 3,4g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 21K Plikten framför allt, 90År 11.11.1972 i etui 3,4g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 21K Rebublique de Guinee i etui 4g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Certina manuell, Ø18mm, med armband i oädel metall, i ask

350 kr

Utrop: 150 kr

Damur Longines 18K manuell med armband i 18K 17,5/18cm Brv 23,6g i ask

Utrop: 6 500 kr

Silverpokal Av Olof Yttraeus År 1780, Höjd: 20,5, Vikt 452g

5 300 kr

Utrop: 4 800 kr

Konst GUNNAR TORHAMN. Kvinnostudie, olja på duk, signerad. c:a 66x67cm något åldersslitage bucklig

Utrop: 8 000 kr

Konst AXEL NILSSON olja på duk signerad c:a 49 x 59 cm

Utrop: 4 500 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha Portable grand DGX-205 med strömadapter bruksslitage snr wblp02445. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 450 kr