Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 22

Varunr: 1 506 425

Silver

Etui

Etui, silver 935, förgylld insida, emalj, mått 8,4 x 7,4 cm, Tyskland tidigt 1900-tal, vikt 125,4 g, gravyr på baksida.

1 100 kr

Klubbad till budgivare: 9104

Valuta