Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 63

Varunr: 1 507 982

Silver

Dosa

DOSA, med lock, silver, förgylld insida, St Petersburg, Ryssland, vikt 182,9 g, gravyr, mindre bucklor.

1 500 kr

Klubbad till budgivare: 179448

Valuta