Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6 001

Varunr: 1 512 555

Musikinstrument

Gitarrer

Elgitarr Fender Mustang, Japan 60-tal, Daphne Blue, snr: U065757, mindre stöt- och lackskador, i slitet hårt fodral

4 700 kr

Klubbad till budgivare: 188173

Valuta