1901 - 1920 av 1 935
1...959697 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 7,4g 19,5cm

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g, med skruvlås

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 5,4g med diamant 1xca0,10ct

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 2,2g med pärla, missfärgad

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 14K 4,7g med stenar och pärla, udda stoppers

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 14K 3,2g med stenar och pärla, defekt, saknar sten

600 kr

Utrop: 750 kr

Ljusstake Skultuna skyddsängel, förgylld mässing, 9cm, 177,8g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake Skultuna skyddsängel, förgylld mässing, 9cm, 168,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring 18K 6,2g graverad

Utrop: 2 000 kr

Handverktyg Ryobi Sticksåg CJS-180L, 18V, snr:006697 03 2010, utan sågblad, Ryobi Cirkelsåg LCS-180, 18V, snr: 014946 04 2010 liten skada på handtaget, 2 batterier, 1 batteriladdare snr: 018537 02 2010, i väska. Ej med på visning.

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Gitarr Gibson LPJ 2013, snr: 128921571, saknar en knapp, mindre skador på trät, i softcase, med gitarr strap

4 500 kr

Utrop: 3 600 kr

Handväska Louis Vuitton Speedy 35, Snr: RI0183, med dustbag, med lås och nycklar, små skador, fläckar inuti

3 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Skor Gucci, Kid Scamosciato, storlek: 40, Klackhöjd: 15cm, färg: cocoa, med box, bruksslitage

Utrop: 1 500 kr

Ljusstakar ett par S830, Höjd: 180mm 394,8g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Souvenirsked Norge S925 122mm 22,0g

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 950,4g gravyr

Utrop: 3 800 kr

Parti silver S830 217,2g defekt, graverat

Utrop: 850 kr

Skedar S830 91mm 91,5g Rosen

Utrop: 375 kr

Moccaskedar, S830 117mm 130,0g modell Vasa, missfärgningar

Utrop: 550 kr

Örhängen 1 par 18K 0,3g, saknas en stopper

100 kr

Utrop: 100 kr