21 - 40 av 1 323
123...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2019

Klubbad för

Tårtspade Fyrklövern modell: Christineholm längd: 248mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Skulptur i brons, Bergmans Gjuteri, signerad Carl Eldh (1873-1954), stämplad:Cire Perdue, höjd:250mm

12 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Kanna Old Foley James Kent, höjd: 18cm, i bruksskick

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Kosta Boda, Kjell Engman nr 40013, med nagg på botten

Figurin i porslin, Lladro, höjd:ca210mm,

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i porslin, Lladro, höjd:205mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i porslin, Lladro, höjd:215mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i porslin, Lladro, höjd:200mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i porslin, Lladro, höjd:160mm

175 kr

Utrop: 75 kr

Skål på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 200mm Ø170mm, i bruksskick

400 kr

Utrop: 450 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, Tulipa, höjd: 75mm Ø133mm, i bruksskick

175 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Musik

Hörlurar Marshall Monitor Bluetooth, sladdar saknas, i bruksskick

700 kr

Utrop: 200 kr

Kamerahus Nikon D700,7,4/9V, snr:N16184, med extrabatteri samt laddare till detta, med objektiv Sigma EX DG 28mm 1:1,8, med lins- och motljusskydd, i väska

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Objektiv Sigma 70-200mm 1:2,8 APO, DG HSM, med linsskydd och skadat motljusskydd, snr: 12213605

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Blixt Nikon Speedlight SB-910, snr: 2052510, med skydd

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Mobiltelefon Samsung A5, 32GB, modellnr: SM-A520F, IMEI: 357987/09/151491/6, med laddare, hörlurar och manual i sliten orginalkartong

700 kr

Utrop: 800 kr

Laptop HP Pavilion x360 Convertible, Bang&Olufsen, intel(R) Core(TM) 17-8550U CPU @ 1,8GHz 1,99GHz, RAM: 12GB, modell: 14-ba101no, snr: 8CG81333GC, med laddare i fodral

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Clutch Ralph Lauren, 20,5x13,5cm, i bruksskick

550 kr

Utrop: 200 kr

Solglasögon Oakley Square Wire Polarized 52¤21, nr:05-689, repiga glas med putsduk i påse

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S800 174,3g defekt och graverat