1161 - 1180 av 1 213
1...58596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 januari 2019

Klubbad för

Armband Figaro 18K 19,8cm 8,9g

Utrop: 3 100 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 43,5cm 7,6g

Utrop: 2 600 kr

Gitarr ESP E-II Mystique ned svajarm snr ES1510113 i hårt fodral

6 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Spelkonsol Microsoft x-box 360 60 Gb HDD 2 handkontroller 24 spel strömadapter snr 328431790205

550 kr

Utrop: 600 kr

Armring med stenar 18K, Ø5cm öppningsbar, något skevt Brv 7,1g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Parti guld 18K, defekt, 2,7g

Utrop: 900 kr

Armband med emalj 21K 13,5cm Brv 4,5g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 21K (myntliknande föremål Austalien Elisabeth) 1,8g

Utrop: 650 kr

Halsband 21K 45cm 2,4g

950 kr

Utrop: 900 kr

Halsband Ankar 21K 45,5cm 3,6g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring 21K Ø15¼ något skev, 2g

Utrop: 750 kr

Silverskedar 9st 159,7g

Utrop: 650 kr

Ring 18K graverad Ø20 3,2g

Utrop: 1 000 kr

LOUIS VUITTON Speedy band 35 Damier Canvas, i originalkartong med giftcard, axelbandsrem, lås med nycklar, original kvitto Birger Jarlsgatan Sthlm 23:dec 2014, litet märke på undersidan.

5 500 kr

Utrop: 4 800 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr, Epiphone Flying V snr: u02102186 i hårt fodral med sladd och rem bruksslitage

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Mjölkkanna silver 161,8g

Utrop: 650 kr

Kaffeskedar 7st S830 112mm 122,1g

Utrop: 475 kr

Laptop Toshiba Satellite C50D-A14-E, 4GB RAM, Win 10, 500GB HDD, AMD E1-2100 (1GHz) i kartong med väska med laddare Snr. 5E173488S, slitage, små repor

550 kr

Utrop: 600 kr

Extern Hårddisk Intenso Modell: 6026562, 2,5", 1TB Snr. 3715040064

225 kr

Utrop: 50 kr

Svenska mynt, 3st enkronor, 6st 50öringar, 1st 2krona, 3st 5kronor, 19st 25öringar, 36st 10öringar Silver 40% brv 212g

Utrop: 400 kr