41 - 60 av 129
1234...7 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 7 februari 2019

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, keepall 60, monogram canvas, vintage, adresstagg, lås, ej nyckel, 60x33x26.

5 100 kr

Utrop: 3 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, röd, blå, bredd 9 cm, visst slitage.

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, grå, vit, bredd 10cm.

650 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Plånböcker

KORTHÅLLARE, LOUIS VUITTON, poche de cartes, monogram canvas. 10x7cm, slitage.

700 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Porte-Cles, gulmetall, läderband, dustbag, orginalask.

375 kr

Utrop: 350 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, förgyllt silver, emalj, Nordstjärneorden, bredd 40 mm, mindre skada, vikt 17,6 g, saknar band.

Utrop: 750 kr

Kuriosa Nautica

TELESKOP, mässing med trästativ och mässingsdetaljer, teleskopets längd 70-79 cm, stativhöjd 75-135 cm.

2 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Kuriosa Mässing

MÄSSING, fisk, japansk Karp, 28x8cm, spricka vid sidofenan.

Utrop: 450 kr

Kuriosa Brons

BRONS, FOO DOGS, par om 2 st, 15x15x7cm.

1 000 kr

Utrop: 800 kr

SALT & PEPPARKAR, vitmetall, sittande hundar, höjd 6cm.

Utrop: 550 kr

SALT & PEPPARKAR, vitmetall, två björnar i hatt, höjd 7cm.

Utrop: 550 kr

Kuriosa Mässing

MÄSSING, fisk, japansk Karp, 30x6cm,

Utrop: 450 kr

Kuriosa Benarbeten

BENARBETEN, BREVÖPPNARE, handtag med snidad orm.

Utrop: 800 kr

Kuriosa Benarbeten

BENARBETEN, BREVÖPPNARE, med snidad fisk, längd 25cm.

Utrop: 800 kr

Kuriosa Benarbeten

BENARBETEN, BREVÖPPNARE, motiv med sjöjungrur och skepp, längd 23cm.

Utrop: 800 kr

Kuriosa Benarbeten

BENARBETE/NAUTICA, KOMPASS, diameter 6,5cm.

400 kr

Utrop: 450 kr

Kuriosa Benarbeten

BENARBETE, ASK, motiv med skepp och fyr, 6,5x3cm.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, 70-tal, Meisterstück, No. 82, doublé.

1 500 kr

Utrop: 600 kr

FÖRSTORINGSGLAS, vitmetall, handtag som golfbag, längd 24cm,

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, PILOT, Bamboo Edition, 18k stift, orginaletui.

850 kr

Utrop: 600 kr