Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 12

Varunr: 1 516 764

Silver

Matsilver

MATSILVER, 8 delar, delvis förgyllt, Vasa, tårtspade, såssked, ostkniv, syltsked, 2 smörknivar, 2 efterrättsskedar, GAB, Stockholm bl.a 60/80-tal, total vikt 325,1 g, ett par bestick med gravyr.

1 500 kr

Klubbad till budgivare: 204343

Valuta