Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
400 kr 2019-02-12 14:44:43 162226

Auktionsnr: 2 616

Varunr: 1 519 667

Konst

Måleri

HERLOW SVENSSON, Bertil (1929-2012), tavla, utan titel, akryl och collage på pannå, signerad a tergo, Bertil Herlov-Svensson -66, 65x82cm, synliga krackelyrer, slitage, repor och hål efter upphängning

400 kr

Klubbad till budgivare: 162226

Valuta