Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
400 kr 2019-02-12 14:45:01 162226

Auktionsnr: 2 619

Varunr: 1 519 670

Konst

Måleri

HERLOW SVENSSON, Bertil (1929-2012), tavla, nr. 6, akryl och collage på pannå, signerad a tergo Bertil Herlov-Svensson Sala -65, text: Variation på "en sändning över vissa stationer med vertikal polarisation", 71x79cm, slitage, hål efter upphängning.

400 kr

Klubbad till budgivare: 162226

Valuta