Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 2 623

Varunr: 1 519 674

Konst

Måleri

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk multipel, relief, signerad och daterad 1969, ca 60x49cm, slitage på ram.

2 600 kr

Återropad av säljaren

Valuta