Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 2 624

Varunr: 1 519 675

Konst

Måleri

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, G-135, nr. 5/15, geometrisk multipel, relief, signerad och daterad 1974, 35x35cm, slitage på ram.

1 400 kr

Återropad av säljaren

Valuta