Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
550 kr 2019-02-12 14:46:46 25114
500 kr 2019-02-12 14:46:35 162226

Auktionsnr: 2 627

Varunr: 1 519 678

Konst

Måleri

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk komposition screentryck relief på plexiglas, signerad, nr 53/75, daterad 1974, 48x48cm, metallram.

550 kr

Klubbad till budgivare: 25114

Valuta