Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
650 kr 2019-02-12 12:41:06 204489
600 kr 2019-02-06 21:23:13 25332

Auktionsnr: 2 631

Varunr: 1 519 682

Konst

Måleri

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk komposition, screentryck relief på plexiglas, möjligt att byta ordning på skivor, signerad, 39/50, 1974, 50x50cm, slitage, metallram / ställ.

650 kr

Klubbad till budgivare: 204489

Valuta