Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2 633

Varunr: 1 519 684

Konst

Måleri

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk komposition, screentryck relief på plexiglas, signerad, 6/6, 1973, 40x40cm slitage på ram.

700 kr

Klubbad till budgivare: 169558

Valuta