1 - 20 av 1 324
123...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019

Klubbad för

Käpp med silver handtag S800, 85cm, slitage på trädelarna, bucklor på silver handtaget. Ej på visning

225 kr

Utrop: 250 kr

Kryddkvarn S900 106,7g, Varlux, brv: 106,7g förekommer lite metall, bucklor finns

450 kr

Utrop: 275 kr

Parti Silver S830 1056,2g, graverat, missfärgat

Utrop: 4 100 kr

Spelkonsol Microsoft Xbox 360 snr:505924321005, med handkontroll och slitna knappar, med strömsladd, med skiva: NHL 11, små repig

200 kr

Utrop: 250 kr

Laptop Apple Macbook Air 13", OS X EI Capitan, modellnr: A1466, processor: 1,4 GHz Intel Core i5, memory: 4 GB 1600 MHz DDR3, snr: C02MJHXRG086, Graphics: Intel HD Graphics 5000 1536 MB, lösenord: 0000, med laddare, och väska Pouch, från tidigt 2014

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Pumps 1 par Christian Louboutin, strl: 38, klackhöjd: 12mm, leopard mönster, , i dustbag med originalkartong

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Solglasögon 1 par Louis Vuitton, modell: z0051u, snr: S0126, med en liten repa på glaset, med original tygfodral, original hårt fodral, med originalbox, med kvitto

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kuvertväska Michael Kors, silver läder med detaljer i vitmetall, 27x14x2cm, fläckar förekommer

350 kr

Utrop: 425 kr

Hermes Scarf, i olika motiv, i original förpackning

1 800 kr

Utrop: 850 kr

1 600 kr

Utrop: 850 kr

Vas Stig Lindberg Gustavsberg Gratzie, höjd: 20cm, Ø50cm, smutsig , nagg på kanten

Utrop: 900 kr

Golvvas Kosta Boda Tulip, design: Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 35cm, omkrets: 30cm

750 kr

Utrop: 500 kr

Vas Kosta Boda Tulip, design: Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 26cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Skål på fot Kosta Boda Tulip, design: Ulrica Hydman-Vallien, höjd:19,5cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Urna med lock, H:17cm, omkrets: 42cm

1 100 kr

Utrop: 300 kr

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Såsskål S830 203,0g, graverad, missfärgad, bucklor

Utrop: 800 kr

Parti silver S800 205,6g, missfärgat, graverat

475 kr

Utrop: 400 kr

Knivar 5st S830 232,5g, Hallbergs rostfritt stål och skaftet är fyllt, repiga, missfärgat , graverat, 21cm

Utrop: 400 kr

Skedar 3st S830 104,1g, 15,5cm, repiga

475 kr

Utrop: 425 kr