1201 - 1214 av 1 214
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 februari 2019

Klubbad för

Mobil ZTE Blade Apex 3 olåst med laddare repig imei 864918025099415

300 kr

Utrop: 150 kr

Mobil Apple Iphone 7 A1778 32Gb olåst bruksslitage imei 355325082620529

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Armbandsur Zenith automatic datum romerska siffror Ø 34mm flexarmband ej original repigt plexiglas

2 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Fickur Omega Grand Prox 1900 metall liten sekundvisare glast löst går ej krona ej original med etui

550 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Bägare Silver Ø44mm 16,4g

Utrop: 75 kr

Halskedja venezia 9K 42cm 1,7g

250 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 18k 0,6g

Utrop: 300 kr

Spelkonsol Sony PS4 CUH-1216B med 2 handkontroller, strömsladd, laddkabel samt 4 spel: Call of Duty Black ops III, EA Sports NHL17, Monster Supercross, Until Dawn

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Vas Rörstrand småslitage, höjd 18cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas handmålad höjd 19cm

Utrop: 50 kr

2st sameknivar med fodral, handtag av ben, total längd 20,5cm resp 12cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Vas, kristall/glas höjd 35cm, Ø19cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Skål, glas höjd 13cm, Ø25cm, nagg på kanter

25 kr

Utrop: 75 kr

Svärd längd ca88cm med fodral . Kniv längd ca 22cm inkl handtag med fodral emaljerat . Ej med på vinsing.

225 kr

Utrop: 100 kr