1241 - 1260 av 1 323
1...626364...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019

Klubbad för

Manschettknappar ett par signerade Wiwen Nilsson med stenar S925 15,2g stämplade Q9=1966, liten skada på en sten i etui

3 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Supkopp, S830 25,1g, höjd 4,5cm Ø4,5cm

Utrop: 100 kr

Supkopp på fot S830 22,8g, höjd 4,5cm Ø 4,3cm, graverad

150 kr

Utrop: 100 kr

Collier flätad S925 45cm 18,5g

Utrop: 275 kr

Moccaskedar 12st S830 102mm 97,8g i etui

325 kr

Utrop: 400 kr

Minnesmynt, 19 Juni 1976 Konung Carl XVI Gustaf Drottning Silvia, S925 27,0g 50kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Minnesmynt Lokalmynt 1979 Ängelholm, "Lergökastan" 100kr S830 20,3g

100 kr

Utrop: 125 kr

Fickur Waltham, manuell, double, 50mm, boettnr 7032419, bruksslitage

600 kr

Utrop: 425 kr

Armring mönstrad S830 Ø6,5 7,1g

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 11st modell Rosen 111mm S830 120,1g

Utrop: 500 kr

Armring mönstrad öppningsbar S830 Ø5,2-5,8cm 11,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Bismarck S830 19cm 8,8g

100 kr

Utrop: 75 kr

Collier med Granater S830 41,5cm 5,0g

200 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Hjärta S830 1,1g

Utrop: 50 kr

Dessertskedar 7st modell Prinsess 155mm S830 235,8g, 4 med monogram

Utrop: 1 000 kr

Kaffeskedar 12st modell Blåklocka, Norge, 102mm S830 97,4g, TH.Marthinsen

Utrop: 400 kr

Systemkamera Canon 500D Snr: 2550753564 med objektiv Canon 18-55mm 1:3,5-5,6 Snr: 7450013928 med uv filter, laddare i väska, minneskort 8GB

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Armbandsur Seiko Sportura Kinetic 43mm 9T82-0AC0, stål, bruksslitage

8 600 kr

Utrop: 5 200 kr

Halskedja Venezia S925 44cm 1,7g

Utrop: 50 kr

Hänge S8930 Ø3,5cm 6,3g Finland

325 kr

Utrop: 50 kr