Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
350 kr 2019-03-12 15:36:23 40232

Auktionsnr: 4 296

Varunr: 1 527 355

Glas

Övrigt

ORREFORS, design: Hanna Zetterberg, "Salsa", karaff i glas, signerad, numrerad HZ 4852-90, H 39cm. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

350 kr

Klubbad till budgivare: 40232

Valuta