Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 4 297

Varunr: 1 527 356

Glas

Övrigt

ORREFORS, design: Hanna Zetterberg, "Salsa", karaff i glas, signerad, numrerad HZ 4852-90, H 39cm. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

325 kr

Återropad av säljaren

Valuta