Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 413

Varunr: 1 529 592

Konst

Övrigt

Akvarell Björn Krestesen (f.1951), Bordssamtal, signerad, motiv 11x18cm i ram 26x33cm

325 kr

Återropad av säljaren

Valuta