Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
200 kr 2019-03-12 18:21:07 85869

Auktionsnr: 8 294

Varunr: 1 529 851

Konst

Måleri

Oljemålning på duk, otydlig signatur, troligen 1800-tal, med guldfärgad träram med omfattande skador 51 x 80 cm

200 kr

Klubbad till budgivare: 85869

Valuta