81 - 100 av 219
1...456...11 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 februari 2019

Klubbad för

VÄSKA, PRADA, svart nylon, läder detaljer, nyckel samt lås, 33x20x13 cm, dustbag.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, PRADA, svart saffiano läder, gulmetall, nyckel samt lås, 36x23x17, skada i foder, dustbag.

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, GUCCI, svart tyg, handtag i bambu, 24x18x16 cm, dustbag.

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, stövletter, mocka, gummisula, stl 39½.

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, PRADA, svart läder, spänne i vitmetall, stl 39½.

700 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, PRADA, svart läder, dragkedja, stl 40, klack 6 cm.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, LOUIS VUITTON, monogram canvas, spänne i gulmetall, längd 80 cm, bruksslitage

1 300 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, PRADA, Borsa a Mano, Saffiano, vit läder, detaljer i gulmetall, 26x22x10cm, axelrem, cert, dustbag

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, DOLCE&GABBANA, brunt läder, mocka, mässing detaljer, 50x37 cm.

400 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, CHANEL, GST, vitt quiltat kaviar läder, detaljer i vitmetall, 33x25x13cm, hologrammärkt 11710196, dustbag, bruksslitage, fläckar på foder.

8 000 kr

Utrop: 10 000 kr

VÄSKA, RALPH LAUREN, brunt läder, axelväska, mässing detalj, 39x36x9 cm, bruksslitage.

Utrop: 900 kr

RING, YSL, collection argent, ringar i silver samt förgyllt silver, stl 17,5, originalask.

800 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, CHANEL, svart läder, detaljer i vitmetall, 35x24x12 cm, hologrammärkt 15648478, cert, dustbag.

Utrop: 13 000 kr

VÄSKA, SAINT LAURENT, Sac du Jour, Duffle bag, svart präglat kalvläder, detaljer i vitmetall, dragkedja, lås samt nyckel, avtagbar axelrem, cert, 50x32x21 cm, dustbag.

Utrop: 8 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Singel Flap Bag, vintage, burgundy röd, detaljer i gulmetall, cert, hologrammärkt 2046702 26x16,5x7 cm. .

9 000 kr

Utrop: 9 500 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, LAUREN, Ralph Lauren, brunt läder och mocka, mässingdetalj, klack 5 cm, stl 39.

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, R.M. WILLIAMS, svart läder, resår i skaftet, stl 4½ (ca 38)

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, totebag, scotchgrain, svart, mässing detaljer, 46x29x12 cm, dustbag.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, TOMMY HILFIGER, svart läder, stl 38, klack 9cm.

275 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, brunt präglat läder, kreditkortsfack, 16x10 cm, slitage.

Utrop: 400 kr