Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 3

Varunr: 1 523 031

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, s.k. "Dégradé Dial", Ref nr. 69173, Serie nr. T711879, Cal 2135, Verk nr. 3538931, Boett nr. 69000A, damur, 26 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, utbytt urtavla, diamanturtavla (10 st. 8/8), skadad urtavla, Jubileelänk, viklås, Ref nr. 62523 D-18-Z5/468 B, cert, december 1997, ytterkartong.

28 500 kr

Klubbad till budgivare: 136612

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.