Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 100 kr 2019-04-25 11:40:52 90467
2 000 kr 2019-04-10 19:50:27 7714

Auktionsnr: 2

Varunr: 1 530 332

Smycken

Ring

RING, 18K guld, citrin, pärlor, Gerdt Sandqvist, Stockholm ca1950-tal, stl 18,25 mm, vikt 5,8 g, citrinen med nagg.

2 100 kr

Klubbad till budgivare: 90467

Valuta