Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 7/10
Boett 8/10
Länk

Expertens bedömning:   8/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 3

Varunr: 1 528 274

Klockor

Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, fickur, 48,5 mm, Serie nr. 54244, Boett nr. 54244, 18K guld, ankargång, urverk och urtavla ej signerade, vargtänder, innerlock i 18K guld, bucklor, cert (ej komplett), ca 1880, etui.

Fördjupad information
Skick

17 000 kr

Klubbad till budgivare: 6589

Valuta