Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 9/10
Boett 7/10
Länk 6/10

Expertens bedömning:   7/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 12

Varunr: 1 528 409

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Cosmograph, Daytona (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 16528, Serie nr. U549023, Cal 4030, Verk nr. 105407, Boett nr. 16500, kronograf, herrur, 40 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), Oysterlocklänk, viklås, Ref nr. 78398-Z11/103, totalvikt 157,2 gram, cert, februari 1999, box (skadad).

Fördjupad information
Skick

245 000 kr

Klubbad till budgivare: 151712

Valuta