Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 9/10
Boett 7/10
Länk 6/10

Expertens bedömning:   7/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
146 000 kr 2019-03-19 17:01:50 90703

Auktionsnr: 12

Varunr: 1 528 409

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Cosmograph, Daytona (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 16528, Serie nr. U549023, Cal 4030, Verk nr. 105407, Boett nr. 16500, kronograf, herrur, 40 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), Oysterlocklänk, viklås, Ref nr. 78398-Z11/103, totalvikt 157,2 gram, cert, februari 1999, box (skadad).

Fördjupad information
Skick

146 000 kr

Budgivare: 90703

Valuta