Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 7/10
Boett 7/10
Länk 6/10

Expertens bedömning:   7/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 44

Varunr: 1 529 964

Klockor

Seiko

SEIKO, s.k. "Bullhead", Tachymeter", Cal 6138B, Serie nr. 478248, Boett nr. 6138-0040, kronograf (nollställer ej), herrur, 44 mm, stål, automatisk, hardlexglas (repor/nagg), dag, datum, originallänk, viklås, Ref nr. Z040S, ca 1974.

Fördjupad information
Skick

5 300 kr

Klubbad till budgivare: 178606

Valuta