Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 9/10
Boett 8/10
Länk 8/10

Expertens bedömning:   8/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 95

Varunr: 1 536 398

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, "Full Pavé Dial", Ref nr. 18348, Serie nr. W363550, Cal 3155, Verk nr. 7135999, Boett nr. 18200, herrur, 36 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), dag, datum, briljantkrans (44 st. TW/VVS, ca 1,00 ctv), Presidentlänk med briljanter (288 st. TW/VVS, ca 4,32 ctv), viklås, Ref nr. 8485-V1/55 BS, totalvikt 152,7 gram, ca 1996, box, yk.

Fördjupad information
Skick

260 000 kr

Klubbad till budgivare: 99007

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.