1541 - 1560 av 1 625
1...777879...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 april 2019

Klubbad för

Halskedja Figaro S925 16,8g 80cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja Venezia S925 7,2g 50,5cm

Utrop: 100 kr

Halssmycke S925 43cm 8,9g

Utrop: 125 kr

Halssmycke S925 13,2g 48,5cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Armband Thomas Sabo förgyllt silver S925 7,4g 17,5cm med etui

175 kr

Utrop: 125 kr

Armband Georg Jensen Charm Bracelet, Henning Koppel S925 23,8g 20,5cm

Utrop: 1 000 kr

Charm Georg Jensen S925 10,2g

Utrop: 425 kr

Charm Georg Jensen S925 ,12,8g

Utrop: 425 kr

Moccakoppar med fat 10st Blå Måsen B&G

650 kr

Utrop: 300 kr

Karaff Kosta Boda med kork ca27cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Fat Blå Måsen B&G med öron Ø26cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Vas Blå Måsen B&G 14cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors Hallon Ø19cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors Hallon Ø19cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors Hallon Ø19cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar ett par Orrefors Carat Lena Bergström ca24cm

550 kr

Utrop: 550 kr

iPhone X A1901, 256GB, IMEI: 353047092268998, med kartong, la

6 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Figurin Lladro Flicka med gås 23,5cm

Herrur Seiko Divers 200m, Ø44mm automatisk, stål, bruksslitage, datum, 4R35-01V0, snr: 774866, box instruktionsbok

2 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Ordensring med emalj, graverad 18K 9,6g

Utrop: 3 300 kr