2021 - 2040 av 2 040
1...100101102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019

Klubbad för

Mjukvara, Microsoft Office Home & business 2016, för Windows, innehåller Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook

750 kr

Utrop: 500 kr

Tårtspade S830 59,0g 223mm, modell Sachsisk, repig

700 kr

Utrop: 250 kr

Parti Silver S830 88,5g graverat

Utrop: 350 kr

Aktivitetsarmband, Fitbit flex, black, ligger i originalkartong

Utrop: 500 kr

Glasdekoration, Kosta Boda, Make up mini nail polish röd, höjd ca 120mm, 1 repa finns

150 kr

Utrop: 200 kr

Glasdekoration, Kost Boda, Make up mini lipstick röd, höjd ca 130mm, 1 nagg

Utrop: 100 kr

Glasdekoration, Kosta Boda, Make up mini shoes, höjd ca 119mm, 1 nagg, repig

75 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Gucci

Damur Gucci YA125409, 17062926, quartz, stål, box, manual, skyddsplast kvar

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Sked S925 21,1g 143mm graverad

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st S830 179,0g 120mm, modell Disa

800 kr

Utrop: 750 kr

Ljusstake Klong Constella, 10st ljushållare, aluminium, längd ca 120cm utsträckt, repig, missfärgad

475 kr

Utrop: 375 kr

Skål Kosta Boda, Artist collection, Ø190mm, höjd ca 125mm, signerad Ulrica Hydman-Vallien, 57868

275 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Venezia 18K 3,0g 42,5cm

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 3,4g graverad, defekt

Utrop: 1 200 kr

Grafiskt blad, Ted Stanley, mått ca 53x36cm, inklusive ram ca 67x50,5cm, numrerad 41/300, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala

Utrop: 500 kr

Armbandsur, Rolex Datejust, Oyster Perpetual, Ø31mm, automat, vitguld/stål, oysterlänk, rnr: 178274, snr: Z097837, cert 06/10/06, pärlemourtavla, datum, extra länkbitar, box, ytterkartong, köpt i Oslo

33 500 kr

Utrop: 38 500 kr

Gitarr, Levin Deluxe, snr: 444587, tillverkad i Sverige, tillverkad 1964, hårt fodral, krackeleringar & små stötskador på kropp, extra stall, volym- och tonkontroller sitter löst

Utrop: 13 800 kr

Tryck, Lars Norrman, mått ca 55x40cm, inklusive ram ca 71x56,5cm, 1 mindre fuktskada, lös i inramningen, tejpad, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala

Utrop: 200 kr

Målning, Olja på duk, H. Lundell, mått ca 68,5x49cm, inklusive ram ca 85,5x65,5cm, handskriven text på baksida, stötskador och färgsläpp på ram, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala

Utrop: 275 kr

Grafiskt blad, Fritz Axel From, mått ca 46x24,5cm, inklusive ram ca 59,5x35cm, signerad -61, numrerad 109/150, fuktskadad, lös i inramningen, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala

Utrop: 275 kr